EXCLUSIEF bij De Toneelcentrale: kort avondvullende tragi-komedie met improvisatie van Duncan MacMillan in een vertaling van Sanne Parlevliet voor 1 tot 6 personen. Ook geschikt als jongerentoneel.
Tragi-komische één-akter van Youp van 't Hek voor 3 of 4 personen (minimaal 1 dame en 1 heer, de 'stem' is optioneel en kan zowel mannelijk als vrouwelijk zijn).
EXCLUSIEVE UITGAVE: kort avondvullende tragi-komedie van Dimitri Frenkel Frank voor 2 tot 4 personen (1 of 2 dames en 1 of 2 heren). Geschikt als seniorentoneel.
Korte tragi-komedie van Ada Volmer Weijland voor 4 personen (2 dames en 2 heren). Geschikt als seniorentoneel. Met enige inkorting ook geschikt voor één-akterfestivals.
Kort avondvullende, zwarte tragi-komedie van Jean Anouilh in een vertaling van Hans Andreus voor 8 personen (6 dames en 2 heren). Eventueel ook geschikt als seniorentoneel.
Kort avondvullende en muzikale tragi-komedie over het leven van Soeur Sourire geschreven door Sjef Smid voor 6 tot 20+ personen (minimaal 4 dames en 2 heren).